با ما همراه باشید

گالری فیلم

اجرای شیهان کریستین تیسیر در همایش 2013

منتشر شده

در

اجرای بسیار زیبا از شیهان کریستین تیسیر در همایش جهانی آی کی دو سال 2013 همراه دو تن از شاگردان ارشد ایشان به نام های برونو گونزالس و فابریک کروزی انجام شد.

در این اجرا تکنیک های زیادی اجرا شد که میتوانید خود یک کلاس درس برای آی کی دو کاران باشد. در ابتدا از فنون پایه ایکیو ، نیکیو ، سانکیو ، یونکیو آغاز میکند و با سبک و روال خود به اجرا میپردازد. در ادامه فنون متعددی در حالت شومن اوچی و یوکومن اوچی به نمایش میگذارد که میتوان به تکنیک هایی مانند ایریمی ناگه ، شیهوناگه ، کوته گائشی ،کوکیو ناگه و … نام برد. سپس در حالت کاتاته دوری و همچنین اوشیرو ریوکاتاته دوری فنون بسیار زیبایی را به نمایش میگذارد و در نهایت در اوشیرو ریوکاتاته دوری کوته گائشی نمایش خود را خاتمه میدهد.

در این اجرا از ساده ترین تکنیک ها و در عین حال زیباترین و مهمترین تکنیک ها استفاده شد و همچنین لازم به توضیح که نحوه احترام شیهان تیسیر (عدم زانو زدن پای راست) به دلیل آسیب دیدگی قدیمی ایشان است.

امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

پرشین آی کی دو

گالری فیلم

چند تکنیک آیکیدو در دفاع چاقو

منتشر شده

در

دفاع در مقابل حملات چاقو

در این کلیپ چند تکنیک حرفه ای دفاع شخصی آیکیدو به نمایش گذاشته شده است. در دفاع شخصی سرعت عمل و انتخاب بهترین مسیر برای دفاع مهمترین بخش است. حفظ آرامش و کنترل افکار و دقت در پیشبینی حرکات حریف و همچنین عکس العمل سریع (حرکت) و بهترین مسیر انتخاب کردن مستلزم تمرینات بسیار زیاد است. خصوصا در دفاع چاقو چایی برای اشتباه نیست و باید بسیار از قبل آمادگی های لازم بدست آورده باشید.

 

دفاع شخصی ایران – پرشین آیکیدو

 

شماره تماس : 09119390987

ادامه مطلب

گالری فیلم

ایریمی ناگه – شیراکاوا ریوجی سنسی (Shirakawa Ryuji sensei)

منتشر شده

در

آموزش آیکیدو ایران

اجرای تکنیک ایریمی ناگه در حالات مختلف و وضعیت های متفاوت توسط سنسی ریوجی.

ایریمی ناگه یکی از کاربردی ترین تکنیک های آیکیدو (دفاع شخصی) میباشد که در حالات متفاوت از جمله ضربات از بالا به پایین (شومن) و همچنین ضربات از کنار (یوکومن) و مشت ، یقه گیری و… قابل اجرا میباشد.

ایریمی ناگه یکی از تکنیک هایی میباشد که استایل های مختلفی اجرا میشود و اساتید بنام استایل بخصوص خود را به اجرا میگذارند.

در اینجا فیلمی که مشاهده میکنید توسط سنسی ریوجی اجرا میشود. وی متولد سال 1980 میباشد ، آیکیدو را در سن 15 سالگی زیر نظر پدر خود آغاز کرد و هم اکنون دارنده دان 6 میباشد.

 

دفاع شخصی ایران

پرشین آیکیدو ، آموزش دفاع شخصی

 

کلاس های فعال آموزش آی کی دو (دفاع شخصی)

ادامه مطلب

گالری فیلم

کاتاته دوری شیهوناگه – تیسیر سنسی (Christian Tissier)

منتشر شده

در

دفاع شخصی

اجرای تکنیک شیهوناگه در حالت کاتاته دوری (آی هانمی و گکو هانمی) و به دو صورت اورا و اوموته توسط شیهان تیسیر استاد فرانسوی آیکیدو – دفاع شخصی.

در این تکنیک یاد میگیریم اگر کسی دست مارا گرفت و یا دستش به سمت ما دراز شد چگونه قفل مفصل را اجرا کنیم.

آقای کریستین تیسیر در سال 2016 توانست حکم دان 8 خود را از همبودوجوی ژاپن دریافت نمایید و تکنیکی ترین استاد برجسته آیکیدو جهان لقب بگیرد.

 

دفاع شخصی ایران

پرشین آیکیدو ، آموزش دفاع شخصی

 

کلاس های فعال آموزش آی کی دو (دفاع شخصی)

ادامه مطلب

پربازدیدهای سایت