با ما همراه باشید

اخبار

کسب دان 6 هومبو دوجو توسط شیهان آق ساقلو

منتشر شده

در

دان 6 شیهان آق ساقلو

شیهان آق ساقلو ، بنیانگذار و تنها ممتحن و نماینده هومبودوجو ژاپن در ایران ، توانست به عنوان اولین و تنها ایرانی در جهان دان 6 بین المللی از ژاپن را دریافت نماید و افتخاری دیگر برای ایران کسب نماید.

شیهان آق ساقلو با تلاش ها و تمرینات فراوان توانست به جمع دارندگان دان 6 جهان بپیوندد و لازم به ذکر است تا کنون هیچ ایرانی در کل سطح دنیا نتوانسته است در رشته آی کی دو موفق به کسب دان 6 جهانی از ژاپن بشود.

به همین منظور استاد ایشی گاکی (یکی از برجسته ترین اساتید آی کی دو جهان و همچنین یکی اساتید شیهان آق ساقلو) طی مراسمی حکم شیهان آق ساقلو و دان 6 ایشان را اعلام کرد.

پرشین آی کی دو در همینجا این افتخار بزرگ را به شیهان گرانقدر و جامعه ورزشی ایران ، تبریک گفته و آرزوی سربلندی و سلامتی را برای ایشان دارد.

 

اخبار ایران

همایش آموزشی شیهان ایشیگاکی از ژاپن

منتشر شده

در

استاد پوررضا شیهان ایشیگاکی

شیهان ایشیگاکی (Haruo Ishigaki) دارنده دان 7 جهانی طی دعوتی از سوی آیکیدو ایران به ریاست شیهان آق ساقلو ، در روزهای 26 و 27 اردیبهشت همایشی آموزشی در ایران برگزار کردند. شیهان ایشیگاکی به همراه توشیوکی کودو (Toshiuki Kudo) دارنده دان 4 به ایران سفر و در دوروز ، سه کلاس برگزار کردند که تکنیک های آیکیدو برای رده های دان آموزش دادند که با استقبال آیکیدوکاران ایران روبرو شد.

از گیلان نیز دو تن از اساتید آقایان تقی پوررضا و امین شفارودی به نمایندگی استان شرکت کردند.

در ادامه تصاویری از این همایش مشاهده میفرمایید.

 

شماره تماس : 09119390987

 

استاد پوررضا

آدرس باشگاه اول : رشت – میدان قلی پور – کنار پل عابر پیاده – ابتدای خیابان شهدا – باشگاه ورزشی گلساران

روزهای زوج هفته (شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه)

ساعت کلاس : 19:15 الی 20:30

 

آدرس باشگاه دوم : رشت – یخسازی به سمت رازی – بعد از منبع آب – پشت باشگاه فرهنگی و ورزشی دنیا (اول کوچه پژمان) – باشگاه ورزشی لامعی

روزهای زوج هفته (شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه)

ساعت کلاس : 20:45 الی 22

شماره تماس : 09119390987

ادامه مطلب

اخبار

استاژ فنی آیکیدو و اهدای احکام (هنرجویان استاد پوررضا)

منتشر شده

در

اموزش دفاع شخصی استاد پوررضا

در روز هفتم فروردین سال 1398 اولین استاژ فنی دفاع شخصی آیکیدو استان گیلان در سال جدید توسط استاد پوررضا در مجموعه ورزشی گلساران رشت برگزار گردید.
در روز مذکور هنرجویان مجموعه باشگاه های استاد پوررضا گرد هم آمدند و علاوه بر دید و بازدید نوروز و تبریک سال نو ، به نرمشی با نشاط و پرانرژی پرداختند و سپس تکنیک های کلاسیک ارائه شد و مروری بر تکنیک ها شد.
در ادامه سوالاتی مبنی بر دفاع شخصی خیابانی توسط هنرجویان مطرح گردید که تکنیک هایی خیابانی توسط استاد پوررضا آموزش داده شد.
در ادامه احکام هنرجویان که موفق به کسب رتبه کیو 5 و کیو 4 در سال 1397 شده بودند به آنها تقدیم گردید.
و در نهایت با پذیرایی از حضار و ورزشکاران و همچنین عکس دسته جمعی تمرین به اتمام رسید.

پرشین آیکیدو
هنر و علم دفاع شخصی

شماره تماس : 09119390987
جهت کسب اطلاعات باشگاه ها

پرشین آیکیدو

هنر و علم دفاع شخصی

ادامه مطلب

اخبار

جشن پایان سال 1397 آیکیدو ایران

منتشر شده

در

آی کی دو گیلان

جشن پایان سال و آزمون رده دان آیکیدو ایران به ریاست شیهان آق ساقلو ، در روز جمعه مورخ 17 اسفند 1397 در مجموعه ورزشی پاس تهران برگزار گردید.

در این تاریخ ابتدا آزمون رده دان برگزار شد و سپس جشن پایان سال با حضور پرشکوه آیکیدو کاران کشور به ریاست شیهان آق ساقلو برگزار گردید.

از استان گیلان آقایان : استاد شهرام جعفری پور ، استاد حمید رستمی ، استاد هادی پوررضا ، استاد علی اصغر شفارودی و هیات همراه حضور داشتند و طی این مراسم احکام دان چند تن از آیکیدو کاران از جمله ایکیدو کاران استان گیلان که سال قبل موفق به قبولی در آزمون شده بودند، تقدیم حضور گردید.

از استان گیلان ورزشکاران محترم آقایان امین شفارودی ، بهروز نخل کار ، ابراهیم نیا احکام جهانی خود را دریافت کردند.

 

 

 

ادامه مطلب

پربازدیدهای سایت